WYNAJEM ŚREDNIOTERMINOWY

Wynajem średnioterminowy jest rozwiązaniem adresowanym do firm, u których występuje potrzeba zbudowania w krótkim czasie floty samochodów przeznaczonej do realizacji zamkniętych w czasie projektów. Firmy, które znajdują się w takiej sytuacji, nie muszą kupować samochodów, co byłoby nieopłacalne z uwagi na stosunkowo krótki okres użytkowania aut i konieczność odsprzedania samochodów po zamknięciu projektu. Samochody można po prostu wynająć! Co więcej, firma zyskuje oprócz samochodów pełen pakiet usług związanych z obsługą techniczną aut, ich ubezpieczeniem, rozliczaniem ewentualnych szkód komunikacyjnych, pojazd zastępczy na wypadek awarii.

Wynajem średnioterminowy jest idealnym rozwiązaniem również dla małych i średnich przedsiębiorstw, które dzięki niemu nie muszą angażować środków finansowych na zakup samochodów. To właśnie wynajem średnioterminowy pozwala na szybkie rozwiązanie problemu z transportem pracowników lub zapewnieniem środka komunikacji dla reprezentantów firmy. Szczególnie polecamy atrakcyjny wynajem busów Gdańsk i okolice.

Nie ważne, czy potrzebujesz jednego, czy dziesięciu samochodów. Zapytaj o optymalną ofertę dopasowaną do potrzeb i specyfiki działalności Twojej firmy.

Wynajem średnioterminowy samochodów dotyczy okresu trwania umowy od 1 do 24 miesięcy. Łączy w sobie najlepsze elementy oferty wynajmu dziennego i długoterminowego. Autotex to wypożyczania samochodów Gdańsk, która elastycznie dopasowuje się do wymagań klienta.

Główne cechy wynajmu średnioterminowego to:

  •     szerokie ramy czasowe usługi (od 1 do 24 miesięcy),
  •     szybka realizacja – dostępność samochodów nawet w ciągu kilku godzin od momentu złożenia zamówienia,
  •     możliwość elastycznego kształtowania wielkości floty samochodów
  •     uproszczona procedury zawierania umowy i weryfikacji finansowej,
  •     cena najmu obejmująca koszty serwisu, ubezpieczenia i sezonowej wymiany opon,
  •     indywidualnie kalkulowana i ustalana z Klientami cena najmu, uzależniona od głównych parametrów wynajmu: segmentu (klasy) wynajmowanych aut, ilości samochodów, okresu najmu, szacowanego przebiegu
  •     możliwość swobodnego kształtowania limitu przebiegu i czasu najmu,
  •     kompleksowość obsługi taka jak dla wynajmu długoterminowego.

Wynajem średnioterminowy gwarantuje atrakcyjniejsze ceny najmu niż wynajem krótkoterminowy , umożliwiając jednocześnie szybkie pozyskanie pojazdu oraz prostotę procedur wynajmu dziennego. Umożliwia także wraz z wydłużaniem czasu najmu ewolucję ceny najmu do stawek wynajmu długoterminowego. W wynajmie średnioterminowym zapewniamy standard usługi analogiczny do wynajmu długoterminowego. W zakresie czasu trwania umowy, jej przedłużenia lub zakończenia – zapewniamy szersze możliwości.

Wyjątkową zaletą wynajmu średnioterminowego jest łatwość rozpoczęcia i zakończenia wynajmu pojazdu, która ma źródło w minimalnej ilości formalności i szerokiej dostępności pojazdów. Wynajem średnioterminowy może z powodzeniem zastąpić zakup lub wynajem długoterminowy pojazdu gwarantując elastyczność w zakresie czasu trwania i jednocześnie nie odbiegając od cen wynajmu długoterminowego lub leasingu „full service”. Wypożyczalnia samochodów Gdańsk Autotex posiada optymalne opcje wynajmu. Polecamy wynajem busów z naszej szerokiej oferty.

Zainteresowanych wynajmem średnioterminowym zachęcamy do złożenia zapytania ofertowego na adres autotex@autotex.com.pl w zapytaniu prosimy koniecznie podać : długość okresu, datę planowanego rozpoczęcia wynajmu, klasę samochodu/ów ( preferowane marki, modele, wyposażenie, silnik ) miejsce odbioru i zdania , szacowany przebieg ( miesięczny lub roczny ) teren na jakim będzie/będą użytkowane ( miasto,region,kraj, inne kraje>)

Jeśli wynajem samochodów Gdańsk to tylko z Autotex!

Back to top